مرتضوی: مهندسی یعنی چه؟ در همه جای دنیا کاندیداها رأی جمع می کنند

به گزارش مجله شهبازی، دبیرکل اتحادیه مدیران باشگاه های فوتبال ایران گفت: همه دنیا همینطور است و هر کسی برای خودش تبلیغات و رأی جمع می کند.

مرتضوی: مهندسی یعنی چه؟ در همه جای دنیا کاندیداها رأی جمع می کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علی محمد مرتضوی، دبیرکل اتحادیه مدیران باشگاه های فوتبال ایران در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال درباره انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: تبریک می گویم و آرزو دارم او فوتبال ما را یک قدم به جلو ببرد.

وی در مورد اینکه چه شناختی از عزیزی خادم دارد؟ گفت: مجمع به او رأی داده و شناخت من دردی را دوا نمی کند. مجمع به او رأی داده و باید همه کمک کنیم که پیروز شود.

دبیرکل اتحادیه مدیران باشگاه های فوتبال درباره اینکه علی کریمی معتقد بود انتخابات فدراسیون مهندسی شده است، عنوان کرد: یعنی چه مهندسی شده است؟ در انتخابات ریاست جمهوری حزب ها چه کار می کنند؟ وقتی حزب ها با هم لابی می کنند یعنی مهندسی شده است؟ همه جهان همینطور است و هر کسی برای خودش تبلیغات و رأی جمع می کند.

مرتضوی در واکنش به این پرسش که به نظرش عزیزی خادم باید چه برنامه ای داشته باشد، گفت: او باید به فوتبال پایه برسد. مشکل ما در فوتبال پایه است و دوم اینکه باشگاه های ما باید خصوصی شوند. باشگاه ها تا خصوصی نشوند کار ما جلو نمی رود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 785

به "مرتضوی: مهندسی یعنی چه؟ در همه جای دنیا کاندیداها رأی جمع می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرتضوی: مهندسی یعنی چه؟ در همه جای دنیا کاندیداها رأی جمع می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید