سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران برگزار می شود

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران، نخستین سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با هدف مطالعه، گردآوری، بازخوانی و آسیب شناسی سیر تاریخی و فرایند شگرف تغییر و تحولات، عوامل تأثیر گذار و فرصت ها و تهدیدها در 27 و 28 مهرماه سال جاری برگزار می شود.

سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران برگزار می شود

سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران با دعوت از اندیشمندان، استادان، متخصصان و صاحب نظران و انجام مطالعات، گردآوری مستندات، تدوین یادداشت های علمی و تاریخی، به منظور آمادگی هرچه بیشتر برای آغاز سده نو خورشیدی، با هدف ترسیم چشم انداز و پیشنهاد راهکارها و نقشه راه آینده در عرصه گردشگری و صنایع وابسته به ویژه سفر، حمل و نقل، هتلداری، پذیرایی و مهمان نوازی، برپا می شود. این سمپوزیوم با برگزاری نشست های گفتمانی موضوعی، سخنرانی، ارائه مقاله، گردآوری و تولید فیلم مستند، انتشار کتاب و ویژه نامه های مرتبط همراه است.

علاقه مندان از جمله مدیران، استادان، دانشجویان و فعالان صنعت گردشگری و سایر افراد برای شرکت در سمپوزیوم ملی یکصدسال گردشگری ایران که در بستر حضوری و مجازی برگزار می شود، می توانند به صفحه اینترنتی زیر مراجعه و فرم ثبت نام را تکمیل کنند. وبسایت سمپوزیوم به نشانی tourismsymposium.ir است.

گواهی حضور در سمپوزیوم به شرکت کنندگانی که از طریق نشانی درج شده ثبت نام کنند، اهدا می شود. لازم به یادآوری است، این سمپوزیوم سه شنبه و چهارشنبه، 27 و 28 مهرماه سال جاری از ساعت 15 تا 20 در سالن همایش های بین المللی دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 2 آبان 1400 بروزرسانی: 2 آبان 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1110

به "سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمپوزیوم یکصد سال گردشگری ایران برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید