زلاتان باز هم حرص طرفداران مالمو را درآورد!

به گزارش مجله شهبازی، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان دست به حرکت دیگری زده که بیش از پیش خشم طرفداران تیم سابق دوران بازیگری اش را در پی داشته است.

زلاتان باز هم حرص طرفداران مالمو را درآورد!

به گزارش مجله شهبازی، هنوز خشم و کینه طرفداران تیم فوتبال مالمو از بازیکن سابق شان زلاتان ابراهیموویچ به خاطر خرید سهام رقیب همشهری، باشگاه هاماربی فروکش نکرده بود که این ستاره 38 ساله با یک اقدام جنجالی دیگر خشم آنها بیش از پیش برانگیخت.

باشگاه هاماربی با انتشار بیانیه ای بیان کرد که زلاتان ابراهیموویچ به سوئد برگشته تا در کنار بازیکنان این تیم یک جلسه تمرینی داشته باشد و به این شیوه آمادگی جسمانی خود را برای از سر دریافت تمریناتش با میلان حفظ کند.

یسپر یانسون، مدیر ورزشی باشگاه هاماربی که ایبرا مالک 25 درصد از سهام آن است، با اعلام حضور ستاره میلان در تمرینات این تیم پشت درهای بسته گفت: زلاتان در کنار اعضای خانواده اش در شهر استکهلم بود و احساس کرد که می خواهد بار دیگر پا به توپ گردد. بازیکنان ما تا الان به صورت داوطلبانه در تمرینات شرکت داشتند اما از روز دوشنبه تمرینات گروهی ما از سر گرفته می گردد و از حضور زلاتان هم در آن تمرینات استقبال می کنیم.

با توجه به تعطیلی تمامی زمین های تمرینی و مجموعه های ورزشی در ایتالیا، بازیکنان سری A چاره ای جز حفظ آمادگی شان با تمرین در خانه ندارند و به همین دلیل بعضی از لژیونرهای شاغل در این لیگ ترجیح داده اند به کشورهای خود برگردند تا شرایط بهتری برای حفظ آمادگی شان داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 203

به "زلاتان باز هم حرص طرفداران مالمو را درآورد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلاتان باز هم حرص طرفداران مالمو را درآورد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید