خوش شانس ترین فرد دنیا؛ زنی که برنده لاتاری یک میلیارد دلاری شد

به گزارش مجله شهبازی، جایزه یک میلیارد دلاری بلیت بخت آزمایی یا لاتاری پاور بال در آمریکا چهارشنبه شب به خریداری از استان کالیفرنیا رسید.

خوش شانس ترین فرد دنیا؛ زنی که برنده لاتاری یک میلیارد دلاری شد

بعد از اینکه در چند قرعه کشی گذشته کسی برنده نشده بود، جایزه بلیت بخت آزمایی یا لاتاری پاور بال به یک میلیارد دلار رسیده بود.

این برای سومین بار بود که بلیت لاتاری پاوربال از یک میلیارد دلار عبور می کرد. در آمریکا دو برند پاوربال و مگامیلیون، بزرگترین لاتاری ها را برگزار می نمایند که هر هفته دوبار قرعه کشی با حدود 30 میلیون دلار جایزه آغاز می گردد.

در صورتی که کسی شش جفت عدد (مجموعا 12 عدد) را نیاورد، قرعه کشی دوباره چند روز بعد برگزار می گردد. تا به امروز هشت بار قرعه کشی این دو برند بیش از یک میلیارد دلار جایزه داشته است.

شخص برنده دو گزینه دارد، یا اینکه کل مبلغ را در اقساط 30 ساله دریافت کند و یا اینکه حدود نیمی از آن را یک جا دریافت کند.

بزرگترین جایزه لاتاری در آمریکا سال گذشته به وسیله پاوربال برگزار گردید که یک نفر از کالیفرنیا جایزه 1.5 میلیارد دلاری را برد.

جایزه این لاتاری در حالی به یک میلیارد دلار رسیده بود که از چهارم ماه گذشته و در 38 دور قرعه کشی، بعضی با داشتن پنج جفت عدد (به جای شش جفت)، برنده جایزه یک میلیون دلاری شده بودند.

شانس برنده شدن در این لاتاری، یک به 292 میلیون تن بود.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1402 بروزرسانی: 1 مرداد 1402 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 1547

به "خوش شانس ترین فرد دنیا؛ زنی که برنده لاتاری یک میلیارد دلاری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوش شانس ترین فرد دنیا؛ زنی که برنده لاتاری یک میلیارد دلاری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید