حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال، کریمی و آجورلو مجمع را ترک کردند، خبر خوب بهاروند برای رئیس بعدی

به گزارش مجله شهبازی، سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال در جریان سخنرانی خود در مجمع انتخاباتی این فدراسیون موردی را اعلام کرد که می تواند برای سکاندار بعدی فدراسیون فوتبال امیدبخش باشد.

حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال، کریمی و آجورلو مجمع را ترک کردند، خبر خوب بهاروند برای رئیس بعدی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، صبح امروز (یکشنبه) در سالن اجلاس سران برگزار می گردد و بر همین اساس اعضای مجمع از ساعتی پیش یک به یک برای حضور در این مجمع وارد سالن شدند.

علی کریمی در بدو ورود به سالن با کیومرث هاشمی ملاقات و خوش و بش کرد و دو کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال لحظاتی با یکدیگر گفت و گو کردند.

اسکوچیچ و وحید هاشمیان سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال کشورمان در سالن حضور پیدا کردند.

ساعت 9:45 صبح، رسانه ها اجازه ورود به سالن را پیدا کردند. تصویربرداری برای خبرنگاران ممنوع است و فقط عکاسان و تصویربرداران رسانه های تصویری اجازه این کار را دارند.

پس از ورود علی کریمی و کیومرث هاشمی، تعدادی از اعضای مجمع به سمت کریمی رفتند و با او به صحبت کردن پرداختند. حضور کریمی به عنوان کاندیدا در انتخابات برای اعضای مجمع هم جالب توجه است.

مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در محل برگزاری مجمع حضور یافت. او به عنوان عضو افتخاری در انتخابات فدراسیون فوتبال حاضر است و حق رأی ندارد.

رضا عنایتی مالک باشگاه طرفدار و سرمربی این تیم که عضو مجمع است، پس از پخش سرود وارد سالن شد که بلافاصله سمت علی کریمی رفت.

مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال و گرداننده مجمع، سخنرانی ابتدایی را انجام داد که گفت ناظران AFC و فیفا به صورت آنلاین فرایند برگزاری مجمع را دنبال می نمایند. همچنین اعلام شد اعضای کمیته انتخابات نیز در مجمع حضور دارند.

حیدر بهافرایند سرپرست فدراسیون فوتبال در سخنان خود گفت نقدها و صحبت از فدراسیون بدهکار درست نیست، بلکه فدراسیون 150 الی 160 میلیارد تومان در حساب خود در فیفا دارد که رئیس بعدی می تواند از آن برای پرداخت بدهی ها استفاده کند.

علی فلاحتی شهاب الدینی رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال از اعضای مجمع درخواست کرد هنگام رأی دادن، گوشی تلفن همراه و لوازم تصویربرداری به همراه نیاورند و در صورت زنگ خوردن گوشی، ممکن است موضوع در کمیته اخلاق آنالیز گردد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال از افراد رأی دهنده خواست برگه رأی خود را بپوشانند تا کسی از این برگه عکس نگیرد. نبی همچنین به طعنه گفت که لنز دوربین عکاسان قوی است و آنها شاید از برگه ها تصویربرداری نمایند!

در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال، در اقدامی جالب توسط یک نقاش چهره چهار کاندیدای انتخاباتی فدراسیون فوتبال روی صفحات عظیم طراحی شد.

مصطفی آجورلو و علی کریمی پس از سرانجام دور اول رأی گیری با تبریک به کیومرث هاشمی و شهاب الدین عزیزی خادم سالن را ترک کردند و از سوی حاضران مورد تشویق نهاده شدند.

پس از سرانجام رأی گیری و انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، مورد تشویق اعضای حاضر در سالن نهاده شد و سپس به سمت کیومرث هاشمی رفته و دو کاندیدا همدیگر را در آغوش گرفتند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 822

به "حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال، کریمی و آجورلو مجمع را ترک کردند، خبر خوب بهاروند برای رئیس بعدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حواشی انتخابات فدراسیون فوتبال، کریمی و آجورلو مجمع را ترک کردند، خبر خوب بهاروند برای رئیس بعدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید