ویسی قرارداد بست، معارفه شد و پیکان را تمرین داد

به گزارش مجله شهبازی، عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از امضای قراردادش در محل تمرین به بازیکنان معرفی گردید و سپس تمرینات را زیر نظر گرفت.

ویسی قرارداد بست، معارفه شد و پیکان را تمرین داد

به گزارش مجله شهبازی و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، عبدالله ویسی ظهر امروز (سه شنبه) و پس از اینکه در ملاقات با مدیران پیکان قرارداد خود را امضا کرد، در سالن کنفرانس باشگاه به اعضای تیم فوتبال پیکان معرفی گردید.

در این جلسه معارفه، ابتدا شیعی مدیرعامل باشگاه ضمن تشکر از زحمات حسین فرکی برای تیم فوتبال پیکان به عبدالله ویسی خوشامد گفت. شیعی در ادامه صحبت هایش گفت: در جلسه ای که با آقای فرکی داشتیم به جمع بندی رسیدیم که ایشان از جمع ما جدا شوند و به هر حال تصمیمی بود که هم به نفع طرفین و هم به نفع تیم بود. در ادامه چون به توانایی های تیم اعتقاد داشتیم که می توانیم جزو 8 تیم بالای جدول باشیم، تصمیم گرفتیم گزینه ای را انتخاب کنیم که بتواند به تیم یاری کند.

وی ادامه داد: عبدالله ویسی گزینه ای بود که هم قهرمانی در لیگ برتر دارد و هم سابقه بالا کشیدن تیم ها را در لیگ داشته است. از همه مهمتر اینکه در پیکان فعالیت نموده و با سیستم این باشگاه آشنایی دارد. گزینه های زیادی پیشنهاد شدند که تا این لحظه حدود 15 نفر را به بنده و آقای گرشاسبی پیشنهاد داده بودند اما ما در نهایت مربی ای را انتخاب کردیم که با یاری شما بازیکنان بتواند یاری شایانی به تیم کند.

مدیر عامل پیکان یادآور شد: اخیراً صحبت هایی شده بود که پیکان در لیگ برتر نمی ماند. به نظر بنده کسانی که این صحبت ها را مطرح می نمایند، هنوز پیکان را نمی شناسند. ما با آمدن هیئت مدیره جدید که مدیرانی کارآمد در ورزش هستند و همچنین بازیکنانی که خیلی از تیم ها آرزوی داشتن آنها را دارند، مطمئن هستیم که از این شرایط عبور خواهیم کرد. امیدوارم که آقای ویسی خیلی سریع بتواند تأثیر خود را بگذارد و شاهد تغییرات خوبی در تیم باشیم.

ویسی هم در صحبت هایش ضمن تشکر از اعتماد باشگاه پیکان به انتخاب وی به عنوان سرمربی و همچنین آرزوی موفقیت برای حسین فرکی از بازیکنان خواست که از همین امروز با انگیزه و انرژی مضاعف کار خود را آغاز نمایند و با قدرت بازی به بازی دنبال جمع کردن امتیازات باشند تا پیکان را به جایگاهی که در خور این تیم است، برسانند.

به گزارش مجله شهبازی، نخستین تمرین تیم فوتبال پیکان زیر نظر عبدالله ویسی پس از معارفه این مربی در زمین تمرین پیکانشهر برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 68

به "ویسی قرارداد بست، معارفه شد و پیکان را تمرین داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی قرارداد بست، معارفه شد و پیکان را تمرین داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید