مهدی ترابی بعد از بازگشت به پرسپولیس چه گفت؟ خبرنگاران

به گزارش مجله شهبازی، بازیکن جدید تیم پرسپولیس گفت: طرفداران انتظارات زیادی از من دارند و امیدوارم با یاری کادر فنی و بازیکنان دوباره موفقیت ها را تکرار کنیم.

مهدی ترابی بعد از بازگشت به پرسپولیس چه گفت؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی ترابی بعد از بازگشت به تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم که دوباره به پرسپولیس پیوستم و امیدوارم دوباره بتوانم نتایج خوب و موفقیت آمیزی را با این تیم به دست بیاورم.

وی در خصوص نحوه جدایی اش از العربی گفت: بحث العربی یک بحث جدا است. دوست دارم الان در خصوص پرسپولیس حرف بزنم و به وقتش در این مورد صحبت کنم.

ترابی در خصوص شرایط خودش عنوان نمود: من همه تلاشم را می کنم هر چه سریعتر به آمادگی قبل برسم و حتی بیشتر از قبل هم تمرین می کنم. طرفداران انتظارات زیادی از من دارند و امیدوارم با یاری کادر فنی و بازیکنان دوباره موفقیت ها را تکرار کنیم. با شناختی که از بچه ها دارم آنها به کم قانع نخواهند بود. دوست دارم یک بار دیگر با پرسپولیس در آسیا به پرسپولیس موفقیت برسم.

وی در خصوص انگیزه هایش گفت: قطعا انگیزه های من از قبل خیلی بیشتر است. من نیم فصل خوبی در تیم قطری نداشتم و دوست دارم بار دیگر موفقیت های قبل را تکرار کنم. امیدوارم با قهرمانی که به طرفداران هدیه می دهیم اتفاقات تلخ گذشته را پاک کنم.

ترابی در خصوص اینکه آیا برای پیوستن به پرسپولیس احتیاج به رضایت باشگاه قبلی خود در ادامه دارد یا خیر گفت: نه اینگونه نیست. من به عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس آمدم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 857

به "مهدی ترابی بعد از بازگشت به پرسپولیس چه گفت؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی ترابی بعد از بازگشت به پرسپولیس چه گفت؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید