مطهری: حرفی اگر هست باید با سند و مدرک همراه باشد، می شد لیگ را تعطیل نکنند

به گزارش مجله شهبازی، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یکسری باید مراقب حرف زدن شان باشد چرا که حرف های آنها روی تماشاگران فوتبال تاثیر می گذارد.

مطهری: حرفی اگر هست باید با سند و مدرک همراه باشد، می شد لیگ را تعطیل نکنند

به گزارش مجله شهبازی، حمید مطهری در گفت و گو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس، در خصوص آخرین شرایط تیم پرسپولیس در روزهای پایانی سال 1398 گفت: خوشبختانه شرایط پرسپولیس خوب است. از روزی که آمدیم با صبر و حوصله کارها را پیش بردیم. ما نیاز به زمان داشتیم تا بازیکنان با تفکرات و ایده های تاکتیکی کادر فنی و آقای گل محمدی آشنا شوند. الان حدود 45 روز است که به پرسپولیس آمدیم و خوشبختانه شرایط بهتر از قبل شده است، البته با کمبودهایی مثل زمین تمرین روبرو هستیم و این برای تیمی مثل ما که فوتبال را روی زمین بازی می کند کار را سخت خواهد کرد. خوشبختانه آمار مالکیت ما از بازی با تراکتور به بعد بازی به بازی بهتر شده چرا که با تمرین ایده های خود را عملیاتی می کنیم، البته با ورود ویروس کرونا به کشورمان کار برای همه ما سخت شده چرا که این تعطیلی لیگ شاید برای ما خوب نباشد. البته قبل از هر چیز آرزو می کنم این ویروس هر چه زودتر از کشورما خارج شود تا مردم عزیز ایران دوباره در صحت و سلامت باشند.

وی درباره اتهاماتی که برخی از مسئولان باشگاه ها و حتی مربیان و بازیکنان برای حمایت از پرسپولیس مطرح کرده اند ادامه داد: به عنوان یک مربی اصلا چنین مسائلی را درک نمی کنم. نتایج فوتبال درون زمین رقم می خورد و نتایج سایر تیم ها به ما ارتباطی پیدا نمی کند. آن تیم هایی که در بازی رودررو با ما امتیاز از دست می دهند آیاد امتیاز از دست دان شان در بازی های دیگر هم به ما مربوط است؟ متاسفانه باید بگویم که گفتن این حرف ها از سوی مدیران، مربیان و بازیکنان فقط باعث به وجود آمدن توهم بین هواداران فوتبال می شود. هر کسی ادعایی را مطرح می کند باید با سند و مدرک باشد و اگر کسی سندی در خصوص ادعاهایش دارد رو کند. ما هم راضی می شویم اگر کسی مدرکی در این خصوص دارد رو کند. کسانی که این حرف ها را مطرج می کنند مراقب گفته های خود باشند چرا که این حرف ها روی تماشاگران اثر بدی می گذارد.

مربی تیم پرسپولیس راجع به تعطیلی رقابت های لیگ برتر گفت: در وهله اول باید بگویم که اصلا دوست نداریم اتفاقی برای کسی بیفتد اما در خیلی از کشورها این روزها بازی های فوتبال ادامه دارد اما بدون تماشاگر. درست است که ما در صدر جدول هستیم اما همیشه نشان داده ایم که قانون مدار هستیم. قطعا هر چه مراجع بالاتر صلاح بدانند ما هم ملزم به اجرای آن هستیم. البته به ضرس قاطع نمی شود درباره این موارد حرف زد اما من هم خبر دارم که خیلی از کشورها بازی های خود را ادامه می دهند. در کل باید بگویم که سلامتی مردم از هر چیزی مهمتر است.

مطهری درباره حضور کریم باقری در تیم ملی و نگرانی هایی که برای هواداران پرسپولیس به وجود آمده گفت: کریم باقری ستون و اسطوره پرسپولیس است. من از تیم ملی جوانان با او دوست و همبازی بوده ام. حضور کریم در پرسپولیس برای همه ما قوت قلب است. اگر آقای انصاری فرد و آقای گل محمدی موافقت کرده اند که کریم به تیم ملی برود برای این بود که خود آقاکریم برای رفتن به تیم ملی موافق بود. به هر حال کار کردن در تیم ملی کشور برای هر کسی می تواند افتخار بزرگی باشد. کریم خودش دوست داشت به تیم ملی خدمت کند و قرار است در بازی بازی های ملی به تیم ملی برود اما در بقیه زمان ها در کنار پرسپولیس خواهد بود. او ستون پرسپولیس است.

مربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با 10 امتیاز نسبت به رقبا در صدر جدول هستید و چقدر از حالا می توان پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر دانست شرح داد: ما 10 امتیاز از رقبا بالاتر هستیم اما همیشه با اعضای کادرفنی و بازیکنان که صحبت می کنیم می گوییم که این 10 امتیاز نباید ما را گول بزند. ما باید حداکثر تلاش خودمان را انجام دهیم و به همین دلیل فقط باید تمرین، تمرین و تمرین کنیم. دیدید که نسبت به خیلی از تیم ها تعطیلی کمتری را در نظر گرفتیم. خوشبختانه بچه های پرسپولیس کاملا حرفه ای هستند و می دانند از حالا چیزی تمام نشده است. باید تلاش کرد تا به موفقیت رسید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 115

به "مطهری: حرفی اگر هست باید با سند و مدرک همراه باشد، می شد لیگ را تعطیل نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: حرفی اگر هست باید با سند و مدرک همراه باشد، می شد لیگ را تعطیل نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید