شکایت رسمی از امیر قلعه نویی

به گزارش مجله شهبازی، امیر قلعه نویی در برنامه هفته گذشته فوتبال برتر اظهاراتی علیه برخی داوران داشته است و اکنون این موضوع با واکنش و پیگیری این داوران همراه شده است. موضوع به برنامه فوتبال برتر هفته گذشته برمی گردد. جایی که امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در گفتگو با برنامه فوتبال برتر علیه چند داور صحبت کرد و نام آن ها را بر زبان آورد و رسما گفت که این افراد بر علیه من هستند. اشکان خورشیدی، بیژن حیدری، موعود بنیادی فر، محمدرضا منصوری و علی صفایی، 5 داوری هستند که سرمربی گل گهر از آن ها نام برد.

شکایت رسمی از امیر قلعه نویی

نام های مذکور در پی این اتفاق به فدراسیون فوتبال گفتند که اگر شما با امیر قلعه نویی و این نوع اظهاراتش برخورد نمی کنید، ما خودمان از او شکایت خواهیم کرد. پس از این اظهارنظر توسط 5 داور، فدراسیون فوتبال در بیانیه ای گفت که کمیته انضباطی و کمیته اخلاق به این قضیه ورود می کنند.

اکنون با گذشت یک هفته از این موضوع هنوز هیچگونه اتفاقی نیفتاده و این موضوع باز هم واکنش داور ها را به همراه داشته است. آن ها تصمیم گرفته اند تا ساعت 10 صبح به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مراجعه کنند و از امیر قلعه نویی رسما شکایت کنند. همچنین این افراد ادعا کرده اند که در صورت عدم رسیدگی کمیته انضباطی به شکایت آن ها از قلعه نویی، به کمیته اخلاق مراجعه می کنند و در صورتی که باز هم نتیجه ای نگیرند، به دادگاه های کیفری شکایت می کنند چرا که آن ها معقتدند قلعه نویی آبروی آن ها را در تلویزیون برده است.

علاوه بر تمامی موضوعات بالا، شایعاتی وجود دارد که فدراسیون فوتبال از این 5 نفر درخواست داشته تا در جلسه ای رو در رو با قلعه نویی مسائل را حل کنند، اما این موضوع نیز با مخالفت 5 داور رو به رو شده و آن ها اظهار داشته اند که قلعه نویی در تلویزیون این صحبت ها را کرده و حاضر به رو به رویی با او نیستند و تنها راه، شکایت است.

در هر حال، این موضوع بالا گرفته و داورانی که مورد حمله از سوی قلعه نویی قرار گرفته اند، به شدت پیگیر این پرونده هستند.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 753

به "شکایت رسمی از امیر قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت رسمی از امیر قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید