سعید آقاخانی در خندوانه از ازدواج مجددش گفت

به گزارش مجله شهبازی، سعید آقاخانی زاده 1350 متولد شده در بیجار استان کردستان، بازیگر، نویسنده و کارگردان، سینما و تلویزیون، اهل ایران می باشد که به تازگی برنده سیمرغ بهترین بازیگر مرد شده است.

سعید آقاخانی در خندوانه از ازدواج مجددش گفت

ازدواج مجدد سعید آقاخانی

رامبد جوان در ابتدا صحبت هاییدرباره استندآپ کمدی و حضور مهمانان در این بخش از برنامه کرد. رامبد جوان افزود: مااعلام کرده بودیم که از بین خندوانه ای ها هر کس بخواهد می تواند این کار را امتحانکند و امشب نیز این بخش از برنامه توسط همین داوطلبان اجرا می شود و ملاک قضاوت نیزاول خنده حضار و بعد تعداد آرا است. در همینراستا 5 نفر به روی صحنه آمدند و خاطره ای را تعریف کردند. رامبد جوان این بار بی مقدمهمیهمان برنامه، یعنی سعید اقا خانی را معرفی و دعوت کرد که به روی صحنه بیاید. رامبدجوان به سعید آقا خانی گفت: همه ما چشممان را می بندیم و تو ما را به یکی از درجه یک ترینجا هایی که رفتی و لذت بخش است ببر... آقاخانی نیز با کمی تاخیر شروع کرد و شعر قدیمی خان دایی جون را که حدودا برای 22 سالپیش است خواند.

سعید آقاخانی گفت: محسن تنابنده،امیر جعفری، امیر غفار منش و علی شام بیاتی از بهترین دوستان من هستند . و در خصوصخاطراتی که با آن ها داشت صحبت هایی کرد. آقاخانی همچنین از کار جدیدش که در حال نگارشاست خبر داد.

در ادامه او گفت: من در کمپ اعتیادو کمک به معتادان فعالیت می کنم و با روحیه دادن به معتادان در حال ترک، هر کاری ازدستم بر میآید انجام می دهد، ولی خانواده های شان طرز ایجاد انگیزهرا شاید ندانند.

در بخش بعدی خندوانه سعید آقاخانیخاطره ای از دوران خوابگاه اش و رضا عطاران تعریف کرد و گفت که یک روز قرار بوده رضاعطاران را به جای یک دیوانه به تیمارستان ببرند. سعید آقا خانی گفت که دو سه سال استبیکار است و از وضع بد مالیش گفت...

سعید آقاخانی که به گفته خودش فرزندچهارم از میان 6 خواهر و برادر خود است در حال حاضر 2 دختر 20 و 14 ساله با نام هایخورشید و دریا دارد که به علت علاقه زیادش به آن ها گفت که نمی خواهد داماد دار شود.

سعید آقاخانی در خندوانه موضوع ازدواجمجددش را این گونه بیان کرد: حالا که اینجا هستم بگذار اعلام کنم که می خواهم ازدواجمجددی داشته باشم...

در همین حین که تعجب خاصی به همهدست داده بود افزود: اسم کسی که از او خواستگاری کردم نیز احلام است و آبادانی استکه متاسفانه به من جواب منفی داد چون گویا فکرش مشغول خواستگار دیگری است.

جناب خان با شنیدن این موضوع بسیارغیرتی شد و با حالت بهت زده ای خطاب به سعید آقاخانی با لهجه خاص خود گفت: از این بهبعد اگر کسی به جز سعید به خواستگاری فردی به نام احلام برود، دهنش را کاه گل می گیرم.که این موضوع لحظات بسیار شادی را برای حاضرین رقم زد. در انتها نیز بعد از خواندن قطعه های کردی و شیرازی توسط جناب خان، و آرزوی خوبی، خوشی و در آرامش زندگی کردن آقاخانیبرای همه مردم قسمتی دیگر از این برنامه به انتها خود رسید.

منبع: پرشین وی

منبع: ستاره
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 166

به "سعید آقاخانی در خندوانه از ازدواج مجددش گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید آقاخانی در خندوانه از ازدواج مجددش گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید