بازیکنان مدنظر یحیی در مشهد می درخشند!

به گزارش مجله شهبازی، دو بازیکنی که در رصد مدیران سرخ پوش پایتخت هستند و نام شان حوالی باشگاه پرسپولیس بار ها مطرح شده، نمایش درخشانی در هفته دوازدهم لیگ بیستم داشتند.

بازیکنان مدنظر یحیی در مشهد می درخشند!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی رحمتی سرمربی جوان شهر خودرو با تغییر پست چند بازیکن خود در لیگ بیستم باعث شده تا کارآمدی آن ها نیز دوچندان شود؛ نمونه اش انتقال امین قاسمی نژاد به نوک خط حمله و یا بازی دادن به فرشاد فرجی در کانال راست خط دفاعی. این تغییرات رحمتی روز گذشته به شکلی ملموس در ترکیب عنابی پوشان مشهدی نمایان شد و سه امتیاز ارزشمند خانگی با درخشش این دو بازیکن به دست آمد.

در تقابل هفته دوازدهم شهر خودرو و نساجی، روی یک موقعیت خوب گلزنی فرشاد فرجی با ارسال بلندی توپ را پشت دفاع در اختیار قاسمی نژاد قرار داد و او نیز با ضربه ای زیبا قفل دروازه نیما میرزازاد را شکاند تا این چنین گلی سه امتیازی برای عنابی پوشان به ثمر برسد.

جالب این که هم فرشاد فرجی و هم امین قاسمی نژاد جزو بازیکنان محبوب و مدنظر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس هستند که از ابتدای فصل نیز بار ها اخباری پیرامون جدایی شان به مقصد باشگاه پرطرفدار پایتخت شنیده شد، اما مخالفت های مهدی رحمتی نیز مانع از این اتفاق شد؛ رحمتی پس از پیروزی روز گذشته تیمش بار دیگر تاکید کرد که در نیم فصل بازیکنی از جمع شهر خودرویی ها جدا نخواهد شد.

باید دید آیا او مقابل سرمربی سابق خود، پیروز خواهد شد تا دو بازیکن تیمش را حفظ کند و بازهم مجدداً مانع از انتقال آن ها به پرسپولیس شود یا با دست به جیب شدن مدیران سرخ پوشان پایتخت، این امر محقق می شود و گل محمدی به دو بازیکن مورد علاقه خود دست پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 723

به "بازیکنان مدنظر یحیی در مشهد می درخشند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان مدنظر یحیی در مشهد می درخشند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید