داوری: طرح پلاک ایمن در آینده نزدیک اجرا می گردد

به گزارش مجله شهبازی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پیش بینی اجرای طرح جدیدی تحت عنوان پلاک ایمن اطلاع داد و گفت: امیدواریم این طرح تا پیش از 22 بهمن ماه به فاز اجرایی برسد.

داوری: طرح پلاک ایمن در آینده نزدیک اجرا می گردد

مهدی داوری در تبادل نظر با خبرنگار اجتماعی مجله شهبازی با اشاره به آماده سازی طرحی اجتماعی در سازمان آتش نشانی تهران تحت عنوان پلاک ایمن اظهار کرد: دستورالعمل های لازم این طرح تدوین شده و به زودی به مرحله اجرا می رسد.

وی در مورد شیوه اجرای این طرح گفت: در این طرح آتش نشانان ساختمان (اعم از تجاری و مسکونی) هر شهروندی که تمایل داشته باشد از یک طبقه به بالا را مورد بازدید قرار می دهند.

داروی با بیان اینکه شهروندان در این طرح متحمل هیچ هزینه ای نمی شوند، اضافه نمود: در این بازدید عوامل آتش زا همانند وسایل گرمایشی، نقص های مرتبط با برق، خطرات موجود در آشپزخانه، سیستم گاز رسانی و ... مورد آنالیز قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه در این بازدید ها آموزش های لازم به شهروندان ارائه می گردد، گفت: شهروندان از طرق مختلف از جمله تماس تلفنی با آتش نشانی، ثبت درخواست به وسیله سایت سازمان آتش نشانی و ... می توانند درخواست خود را اعلام نمایند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار امیدواری کرد که این طرح تا پیش از 22 بهمن ماه به فاز اجرایی برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 34

به "داوری: طرح پلاک ایمن در آینده نزدیک اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داوری: طرح پلاک ایمن در آینده نزدیک اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید