خبرنگاران پلمب 1899 واحد صنفی متخلف در آذربایجان غربی

به گزارش مجله شهبازی، ارومیه -خبرنگاران- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: از آغاز طرح فاصله گذاری اجتماعی تا به امروز بالغ بر یکهزار و 899 واحد صنفی متخلف در سطح استان پلمب شده است.

خبرنگاران پلمب 1899 واحد صنفی متخلف در آذربایجان غربی

سردار مسعود خرم نیا روز یک شنبه در بیست و نهمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونای آذربایجان غربی گفت: صنوفی که مایحتاج عمومی مردم را تامین می کنند از ابتدای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا به امروز، ممنوعیت و محدودیتی را نداشته اند.

به گفته وی در این مدت 10 هزار و 238 مورد گشت مشترک با همکاری ادارات مربوطه از مجتمع های تجاری، تفریحی، اقامتی و ورزشی اجرا شده است.

وی ادامه داد: این گشت ها همچنان تا زمانی که طرح فاصله گذاری ادامه داشته باشد در استان ادامه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: تا به امروز هرآنچه در ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونای آذربایجان غربی تصویب شده، در استان اجرایی شده است.

به گزارش خبرنگاران رویکرد اصلی دولت پس از مهار اپیدمی کرونا به وضوح حفظ جان مردم به طور همزمان در مقابل کرونا و آثار سوء اقتصادی ناشی از آن می باشد و در حقیقت دولت سیاست سلامت محور را دنبال می کند.

این سیاست سلامت محور علاوه بر نظام پویای بهداشت و سلامت به پایه های قوی اقتصادی برای حفظ زندگی چند دهک پایین جامعه نیازمند است و این یعنی ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد.

از سوی دیگر نیز ایجاد تعادل میان سلامت و اقتصاد و اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند فیزیکی بر اساس همین سیاست سلامت محور هم به جهش در تولید سرمایه اجتماعی و میزان مشارکت پذیری مردم وابسته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 211

به "خبرنگاران پلمب 1899 واحد صنفی متخلف در آذربایجان غربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلمب 1899 واحد صنفی متخلف در آذربایجان غربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید