حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی، به هیچ وجه!

به گزارش مجله شهبازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از علی لاریجانی، گفت که به هیچ وجه چنین امری امکان ندارد.

حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی، به هیچ وجه!

علی محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت وگو با و معتقدم که امری درست است.

او با بیان اینکه اصلاح طلبان تا به امروز در انتخاباتی به صورت مشروط شرکت نکرده اند ادامه داد: این جریان سیاسی همواره تلاش کرده است تا برای حضور در انتخابات کاندیدا معرفی کند، زمانی هم که خواسته شان محقق نشد صرفا برای گرم ماندن تنور انتخابات تلاش کرده اند تا از کاندیدایی نزدیک به حزب خود حمایت کنند.

نمازی افزود: در انتخابات 96 اصطلاح کاندیدای استیجاری توسط ما مطرح شد که نتیجه آن انتخاب آقای روحانی بود؛ اما متاسفانه او هرگز نتوانست توقعات جناح های اصولگرا و اصلاح طلب را برآورده کند و از فرصتی که داشت به خوبی بهره مند نشد.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی درباره موضع اصلاح طلبان در انتخابات آینده ریاست جمهوری، گفت: موضع اصلاح طلبان در انتخابات 1400 باید انتخابات مشروط باشد؛ یعنی اصلاح طلبان با کاندیدا های حداکثری خودشان به میدان خواهند آمد و اگر آنها تایید صلاحیت شدند به طور جدی رقابت خواهند کرد، اما اگر کاندیدایشان رد صلاحیت شد باید عرصه انتخابات را ترک کرده تا بیش از این تاوان ندهند.

فعال اصلاح طلب، درباره احتمال حمایت اصلاح طلبان از علی لاریجانی، اعلام نمود: به هیچ وجه چنین امری امکان ندارد؛ در جلسات شورای مرکزی ما هم حتی ما یک نفر نامی از او نبرده، البته ممکن است این نظر شخصی آقای کرباسچی باشد؛ اما حزب کارگزاران فعلا منتظر است که ببنید تکلیف شورای عالی سیاستگذاری چه خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 503

به "حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی، به هیچ وجه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت اصلاح طلبان از لاریجانی، به هیچ وجه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید