آنالیز شرایط شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت

به گزارش مجله شهبازی، خبرنگاران/خوزستان جلسه ستاد مقابله با کرونا در شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

آنالیز شرایط شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از وبدا علوم پزشکی آبادان، این نشست با حضور دکتر حمید سوری رئیس گروه واکنش سریع کووید -19 وزارت بهداشت و اعضای این گروه، دکتر سید محمد علوی رئیس مرکز بهداشت استان خوزستان، دکتر شکراله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، صبری پور فرماندار شادگان و دیگر مسئولان بهداشتی این شهرستان، به منظور معین و ارائه راهکاری عملیاتی و اجرایی برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در این شهرستان، در محل سالن جلسات فرمانداری شادگان برگزار گردید.

رئیس گروه واکنش سریع کووید -19 وزارت بهداشت و اعضای این گروه پیش از تشکیل این جلسه نیز به همراه رئیس مرکز بهداشت خوزستان و رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، از مجموعه بهداشت و درمان شهرستان بازدید کردند و جلسه ای نیز در مورد آنالیز اپیدمیولوژیک بیماری کرونا در شادگان در دفتر مدیریت شبکه بهداشت برگزار گردید.

شادگان یکی از شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان است که با آغاز موج سوم بیماری در منطقه، بیشترین آمار مبتلایان به بیماری کرونا را داشته است و از جمله شهرستان هایی است که به لحاظ رنگ بندی کشوری این بیماری، در شرایط نارنجی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 796

به "آنالیز شرایط شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز شرایط شادگان با حضور گروه واکنش سریع وزارت بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید