شروع ثبت نام طرح ترافیک 1400 خبرنگاران؛ از فردا خبرنگاران

به گزارش مجله شهبازی، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک سال 1400خبرنگاران را تشریح کرد.

شروع ثبت نام طرح ترافیک 1400 خبرنگاران؛ از فردا خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران، عمار سعیدیان فر با اعلام خبر شروع ثبت نام از خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال 1400گفت: از روز چهارشنبه 20 اسفند ماه فرآیند ثبت نام آرم طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری سال 1400 خبرنگاران شروع و تا 30 فروردین ماه 1400 ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه مطابق هرسال می توانند با مراجعه به سامانه تهران من نسبت به ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام نمایند، گفت: خبرنگاران محترم میبایست پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک بر روی نام و نام خانوادگی خود وارد قسمت خبرنگار هستم شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی نامه، بیمه خبرنگاری و یا 10 اثر خود را در این قسمت بارگذاری نمایند.

به گفته سعیدیان فر به منظور تسریع تخصیص فرآیند کارت بلیت خبرنگاری، خبرنگاران فقط می توانند صرفا در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت نام نمایند.

وى تاکید نمود: به افرادی که ثبت نام طرح ترافیک انجام میدهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوى رسانه مربوطه به آن ها تخصیص نیابد، به صورت اتوماتیک کارت بلیت خبرنگاری به آن ها تخصیص خواهد یافت.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی با تاکید بر اینکه عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت نام کردند، اما با این حال می بایست مدارک خود را مجددا بارگذاری نمایند، اضافه کرد: طراحی جدید صفحه ثبت نام خبرنگاری تهران من، موجب تسهیل فرایند ثبت نام توسط اصحاب رسانه خواهد شد و قطعا فرایند تخصیص طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری را سرعت خواهد بخشید.

وى ادامه داد: مدارک متقاضیان کارت بلیت خبرنگاری سال 1400 به سرعت آنالیز خواهد شد و ان شا الله زودتر یا همراه با تخصیص طرح ترافیک خبرنگاری، کارت بلیت متقاضیان مذکور صادر یا شارژ مجدد خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: سهمیه های طرح ترافیک خبرنگاری سال 1399 تا زمان خاتمه تخصیص سهمیه های طرح ترافیک مربوط به سال 1400 اعتبار خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 823

به "شروع ثبت نام طرح ترافیک 1400 خبرنگاران؛ از فردا خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام طرح ترافیک 1400 خبرنگاران؛ از فردا خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید