آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم روز آدینه معین می گردد

به گزارش مجله شهبازی، به گزارش خبرنگاران، بعد از اینکه قرار شد مدعیان سه وزن 74، 97 و 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد با اعزام به تورنمنت لهستان برای المپیکی شدن از آخرین فیلتر انتخابی کادر فنی بگذرند، کادر فنی تصمیم گرفت ملی پوش وزن 65 کیلوگرم را هم در مصاف انتخابی معین کند.

آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم روز آدینه معین می گردد

بر این اساس رقابت انتخابی درون اردویی مدعیان وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد روز آدینه بین امیرمحمد یزدانی و مرتضی قیاسی برگزار می گردد.

این مصاف انتخابی روز آدینه 7 خردادماه با برگزاری وزن کشی (ساعت 8 صبح) و برگزاری مسابقه رأس ساعت 11 صبح (بر اساس قانون اتحادیه جهانی کشتی) پیگیری خواهد شد. کادر فنی اعلام نموده این رقابت به صورت تک کشتی و با دو کیلوگرم ارفاق وزن برگزار خواهد شد.

البته در صورت بروز هرگونه اتفاق، حادثه یا مشکل داوری امکان برگزاری مجدد مسابقه با تصمیم کادر فنی وجود دارد.

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان نیز برای معرفی سه ملی پوش المپیکی کشورمان طی روزهای 18 تا 19 خردادماه در شهر ورشو برگزار می گردد. یونس امامی و مصطفی حسین خانی در وزن 74 کیلوگرم، محمدحسین محمدیان، علی شعبانی و علیرضا کریمی 97 در وزن کیلوگرم و امیرحسین زارع و امین طاهری در وزن 125 کیلوگرم در این تورنمنت به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: sh-shahbazi.ir شناسه مطلب: 936

به "آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم روز آدینه معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکار المپیکی وزن 65 کیلوگرم روز آدینه معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید